Studio Pięknego Obrazu

Od dwóch lat na bazie zrobionych przeze mnie przez lata fotografii tworzę obrazy w cyfrowym atelier

Jak zamówić obraz?

UWAGA WAŻNE!!!

Promocja 50% ceny obowiązuje do końca czerwca - 25 PLN za obraz! Czas ucieka!
  • 00Days
  • 00Hours
  • 00Minutes
  • 00Seconds
Galerie stworzone zostały z dość dużych plików, gdzie można nie tylko całą koncepcję kadru zobaczyć powiększając go do pełnego ekranu oraz scrollując kółkiem myszki. Aby jednak zobaczyć jakość obrazu, umieściłem link do pobrania pliku w pełnej rozdzielczości. 
Burzyć się mogą koneserzy sztuki, że mało sztuki w obrazie popełnianym w komputerze, ale chyba nie chodzi o to czy obraz powstał przy użyciu pędzli i farb, czy przy pomocy myszki i klawiatury. Pamiętam, kiedy pojawiały się pierwsze cyfrowe aparaty, to “analogowcy” wyszydzali fotografie, która nie powstała na błonie światłoczułej w ciemni. Cóż – nieprzekonanych nie będę przekonywał, a moją galerię kieruję do osób, które znajdą w moich kadrach emocje i nie będą musiały wydać majątku aby móc się cieszyć pięknym kadrem na ścianie w swoim pokoju, salonie, czy sypialni.   
Proponuję różne obrazy i różne klimaty. Ogromna większość zdjęć powstała w wyniku przygotowań i zaangażowania wielu osób, począwszy od modelek, przez wizażystki czy stylistki. Tak czy owak w każdym obrazie zawarta jest pozytywna energia twórcy i współtworzących. Wszystkim, którzy choć w minimalny sposób przyczynili się do dzieła serdecznie z całego serca dziękuję.
Sprzedaż obrazów odbywa się poprzez allegro oraz wkrótce ebay, więc jeśli nie jesteś moim znajomym to trafiłeś tu właśnie przez te portale aukcyjne. W galerii znajdź interesujący Cię obraz i podaj mi nr aukcji oraz nr obrazu, lub numery obrazów. Jeśli znajdziesz dla siebie jakiś obraz po prostu wyślij mailem jego numer a ja po zatwierdzeniu wpłaty prześlę plik w wysokiej rozdzielczości  (bez znaków wodnych:-))
Każdy obraz można u mnie zamówić w formie elektronicznej w cenie rozruchowej 25 złotych, co jest połową kwoty która będzie obowiązywać po czasie promocji.. 
Każdy obraz można wydrukować na płótnie w wielkości do 140 cm długi bok.  Ponieważ istotny jest wydruk (rodzaj płótna, rodzaje tuszów, wykończenie oprawy) to rekomenduję sprawdzoną drukarnię, z rabatem na wydruk moich obrazów.
Cena 25 złotych nie odpowiada całego ogromu pracy jaka został włożona w każdy z obrazów, dlatego zakładam trzykrotną sprzedaż każdej kopii po 50 złotych co da mi satysfakcjonującą gratyfikację za mój wkład twórczy w dzieło. 

Gwarantuję że obraz, który u mnie kupisz nie będzie wisiał na więcej niż 3 ścianach na całym świecie, co w przeciwieństwie do wydruków sprzedawanych  w tysiącach w marketach jest nieporównywalne. Dla tych, którzy chcieliby jednak mieć świadomość, że NIKT INNY nie ma tego samego obrazu mam propozycję kupna wyłącznego prawa w kwocie 150zł. ( w okresie promocji TYLKO 75zł!!!) W tym celu proszę wrócić na aukcję i dokonać zakupu 3 sztuk a potem podać nr tego jednego, jedynego dzieła.

Dla narzeczonych, czyli ślub, wesele, plener ślubny...
sesje zdjęciowe i filmowe dla modelek oraz osób prywatnie
balet, taniec, scena...
lubię ludowe
świat koni i amazonek
strony internetowe, opracowania graficzne, grafika 3D...
hotele i restauracje
reportaże z eventów, z wydarzeń i jubileuszy
filmy reklamowe, promocyjne
sesje zdjęciowe produktów,
wnętrz, załogi...