Szanowni Panowie! Do każdego nowego tematu podchodzę niekonwencjonalnie i kreatywnie. To pozwala mi na poruszanie się w nieznanym obszarze działania jakbym był wieloletnim fachowcem w branży. Mamy wyjątkowy czas przemian. Moje życie zawodowe zastopowało ostrym hamulcem, dlatego każde zlecenie traktuję szczególnie wyjątkowo i dlatego poświęciłem dużo czasu na prezentację bez gwarancji, że zdecydują się Panowie wydać pieniądze na całkowitą zmianę wizerunku.
Szanując Panów czas przejdę do konkretów. Proszę kliknąć w garaż (można też scrollować myszą). Prezentacja była tworzona dla komputera, wiec odpada oglądanie jej na smartfonie, czy tablecie. Dla pełniejszego odbioru proponuję wcisnąć klawisz funkcyjny F-11. Komfort pełnego ekranu jest nie do przecenienia. Powrót z trybu pełnoekranowego również przy pomocy F-11.
Zapraszam

portfolio i oferta Panów jest trzech. Niech zatem będą trzy wybory. Link do mojej strony. Link do przykładów wybranych oraz link do oferty z trzema propozycjami dla Befamy. Jeśli chodzi o poznanie moich dokonań twórczych, najlepiej jest przejść na moją stronę. Pokazuje całe spektrum moich możliwości. Szczególnie warto byłoby zwrócić uwagę na początek strony, który tak jak ta oferta, był modyfikowany najnowszymi narzędziami do tworzenia internetowego wizerunku. Zaznaczam, że to nie jest styl jaki widziałbym dla Befamy, ale obrazuje możliwości kreowania. Narzędzie jest nowością na rynku mającą zaledwie 2 miesiące. Jest potężne i dające nieograniczone możliwości tworzenia stron Internetowych jakich dotąd nie można było zrobić wcale albo zabierało to mnóstwo czasu. Trzeci button to droga na skróty do kilku wybranych dla Panów materiałów, które dadzą światło na moją twórczość. propozycja dla Befamy propozycja moja strona wybrane prace strona www
wybrane
warianty Proponuję 3 warianty absolutne minimum podstawowa wersja optymalna wersja wariant01 Wariant pierwszy domena befama.pl - 60zł rocznie...

serwer www.webd.pl 80zł rocznie

certyfikat SSL (nie musi być jak narazie, ale przeglądarki pokazuja stronę jako niezabezpieczoną) 60zł rok.

Oprogramowanie do stworzenia strony i przypisane do niej (da się obejść) ok.200 dolarów rocznie

mój wkład pracy jednorazowo 1000zł netto (umowa o dzieło)
Ten wariant to "uszycie modnego ładnego plaszcza". Ubranie pod spodem pozostaje stare. Czyli tak jak sugerowali Panowie na spotkaniu - z nowej, strony, która tworzy nowoczesny image firmy, klient który chce poznać szczegóły odsyłany jest do starej jako "Katalogu Produktów"
wariant02 Wariant drugi Opracowanie strony kompleksowo wraz z innymi wersjami językowymi domena befama.pl - 60zł rocznie...

serwer www.webd.pl 80zł rocznie

certyfikat SSL (nie musi być jak na razie, ale przeglądarki pokazują stronę jako niezabezpieczoną) 60zł rok.

Oprogramowanie do stworzenia strony i przypisane do niej (da się obejść) ok.200 dolarów rocznie

mój wkład pracy - jednorazowo 3000zł netto (umowa o dzieło) plus 800zł za stworzenie jednej wersji językowej
wariant03 Wariant
trzeci
Jest to wariant najdroższy, ale najbardziej opłacalny. Ponieważ jestem w tej chwili bezrobotny, to proponuję wynajęcie moich umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Jednym słowem pakiet fachowości bez ograniczeń za 4000zł miesięcznie netto z założeniem dwóch miesięcy pracy (umowa o dzieło, więc dodatkowy koszt to tylko podatek 10%). Gwarantuję, że cały ten czas poświęciłbym tylko dla Befamy na stworzenie kompleksowego wizerunku, czyli nie tylko bogatej strony internetowej , ale także zdjęć, kilku wariantów filmu, animacji 3D.
Proszę dobrze przyjrzeć się tej prezentacji. Oczywiście wiele zastosowań nie może mieć miejsca na stronie Befamy, bo nie chodzi aby odwiedzających zasypać efektami specjalnymi, ale pojawiłyby się rzeczy przemyślane, omówione, dopracowane. Ta cała prezentacja stworzona została przeze mnie w tydzień. Kiedy ma się cel i narzędzia to praca idzie sprawnie. Jeśli strona wywrze na Panach wrażenie, to proszę sobie wyobrazić co będzie po dwóch miesiącach pracy na rzecz Befamy. Otóż zapewniam, że będzie to NAJPIĘKNIEJSZA STRONA NA ŚWIECIE i niewątpliwie odbije się echem w branży. A chyba o to Panom chodzi.
oliwia powrót do sceny z tancerkami baletu view_list view_list view_list Film może być prezentowany nie tylko w zwykłym oknie, czy w tle. Można zaskoczyć widza taką kołową formą. Mam pomysł na motyw przewodni grafiki nawiązujący do logo Befamy oraz elementów maszyn jak wałki, koła, zębatki. To co Panowie widzicie to szybka animacja, ale można by zbudować cały cykl produkcyjny Waszych maszyn.
Proszę najeżdżać na koła zębate....
animacje 3D strony internetowe przykładowe filmy

wybrane
przykłady
do sceny z "Jeziora Łabędziego" Film może być prezentowany nie tylko w zwykłym oknie, czy w tle. Można zaskoczyć widza taką kołową formą. Mam pomysł na motyw przewodni grafiki nawiązujący do logo Befamy oraz elementów maszyn jak wałki, koła, zębatki. To co Panowie widzicie to szybka animacja, ale można by zbudować cały cykl produkcyjny Waszych maszyn.
Proszę najechać kursorem myszki na koło zębate w lewym górnym oraz lewym dolnym rogu....

projekt i animacja mobilnego studia filmowego Różne projekty logo 3D Rozpoczęta ale nie skończona strona LUBIĘ LUDOWE Strona z cyfrowymi obrazami strona interetowa fizjoterapeuty Jeżeli przeglądnęliście Panowie wszystkie slajdy, których miniaturki są na dole ekranu to zapraszam do dalszej części strony, która zrobiona jest już starą techniką. Tam wystarczy tradycyjne przewijanie strony.

film promocyjny browaru Cieszyn.

prezentacja dla hoteli. Na marginesie wszystkie ujęcia robione przeze mnie na przestrzeniu 10 lat

Film promocyjny dla firmy spedycyjnej z Kalisza.

animacja 3D

logo i animacja stworzone w 3D