Witaj w świecie wybornego piwa Gdyby zapytać Black Lady, naszą ekspert od piwa, która od wielu pokoleń, z dziada pradziada jest piwowarem doskonale znająca swój fach, to niewątpliwie wskazałaby swoje ulubione piwo bez namysłu. I nie byłoby to wcale piwo Namysłów. Jakie piwo lubi Black Lady? No tak, ale jak pośród tylu kufli z różnym piwem rozpoznać to piwo, które uwielbia Black Lady?
Spokojnie, zaraz dowiesz się jakie to piwo.
Oto piwo z browaru zamkowego z Cieszyna. Właśnie to piwo uwielbia Black Lady.
Zapytaliśmy ją co takiego wyjątkowego jest w tym piwie. I wiecie co? Jej odpowiedź nas totalnie zaskoczyła, ponieważ spodziewaliśmy się szczególnych wywodów, a usłyszeliśmy...
...że nie ma znaczenia co takiego jest w piwie z browaru w Cieszynie, ale dla niej najważniejsze jest to, że kiedy wypije dwie butelki, to całe jej ciało porywa się do tańca. I tak szaleje, szaleje, szaleje... Nie ukrywamy, że jesteśmy pod ogromnym wrażeniem gibkości i wdzięku Black Lady. Zapytaliśmy więc co by było gdyby zamiast dwóch butelek wypiła trzy? Black Lady spojrzała na nas wymownym i jakże przenikliwym do szpiku kości wzrokiem i rzekła... ...rzekła coś, co znów nas zaskoczyło: Kiedy wypiję trzy piwa to wtedy już nie tańczę, tylko siadam w wygodnym fotelu i oglądam koleżankę, która też świetnie tańczy a jest dopiero po dwóch piwach:-)) A gdy koleżanka także wypije trzecie piwo? Kiedy koleżanka wypije trzecie piwo... No cóż - jesteśmy jak papugi nierozłączki. Kiedy i ona i ja mamy w głowach szum trzech piw z browaru zamkowego w Cieszynie, to przestajemy tańczyć, siadamy jak te papugi na gałęzi, sączymy kolejne browarki, oglądamy świat i sobie rozmawiamy. slide 10 Oprócz samego piwa z Cieszyna - kontynuuje Black Lady - Lubię kiedy mój chłopak Red Boy podaje do stołu. Jest świetnym kucharzem i uwielbiam jego mistrzowski serwis. Oczywiście nie może zabraknąć piwa z browaru zamkowego Cieszyn Chcesz wiedzieć dlaczego Black Lady tak zachwala piwo z Cieszyna? zobacz film I tym akcentem zakończymy prezentację piwną. Proponuję powrót do zębatkowego menu, aby wybrać kolejne przykłady mocy SLIDER REVOLUTION.