Studio Pięknego Obrazu

Najistotniejsze cechy rekomendowanej przeze mnie drukarni to:

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

Każde zamówienie traktują indywidualnie. Obrazy wykańczają ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Każdy obraz ma swój profil kolorystyczny, aby zachować maksymalną zgodność kolorów. Druk wykonany jest na najwyższej jakości płótnie bawełnianym. Drewniane ramy zamawiane są u sprawdzonych polskich dostawców. Każdy obraz wykańczany i naciągamy jest na blejtram ręcznie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Ponadto do każdego obrazu dołączane są kliny rozporowe, dzięki którym reguluje się stopień napięcia płótna, dodatkowo na ramie mocowana jest także zawieszka umożliwiająca łatwy i szybki montaż na ścianie. To sprawia, że trafia do Państwa najwyższej jakości produkt, którym będziecie mogli cieszyć się przez długie lata.

Ekologiczne wydruki

Drukarnia postawiła na druk z wykorzystaniem ploterów HP LATEX. Jest to obecnie najbardziej zaawansowana dostępna technologia, która sprawia, że wydruki są trwałe, ekologiczne oraz przede wszystkim bezpieczne i mogą być stosowane
w pomieszczeniach wewnętrznych, mieszkaniach, pokojach dziecięcych, restauracjach, biurach czy hotelach. Obrazy są w 100 % bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych. Atramenty HP Latex spełniają szereg rygorystycznych kryteriów zdrowotnych, wymaganych do uzyskania certyfikatów ECOLOGO i GREENGUARD.

W porównaniu do innych popularnych technologii druku używanych na rynku komercyjnym, bazujący na wodzie tusz HP Latex jest najbardziej prozdrowotny: zarówno podczas drukowania jak i na etapie eksploatacji gotowego wydruku oraz recyklingu zużytych materiałów eksploatacyjnych. Zależy nam na naszym wspólnym zdrowiu
i środowisku naturalnym! Klienci otrzymują wysokiej jakości produkt bezpieczny dla zdrowia, ale równocześnie operatorzy maszyn podczas drukowania, nie są narażeni na szkodliwe substancje chemiczne.

Na każdym etapie produkcji sprawdza się zgodność barw. Plotery Hp latex, drukują w rozdzielczości 1200 punktów na cal, z termicznym utrwalaniem tuszu co powoduje niezmienność kolorów przez dziesiątki lat. Dodatkowo dzięki wbudowanemu spektrofotometrowi i bibliotece profili IC mamy gwarancje doskonałego odwzorowania barw.i środowisku naturalnym! Klienci otrzymują wysokiej jakości produkt bezpieczny dla zdrowia, ale równocześnie operatorzy maszyn podczas drukowania, nie są narażeni na szkodliwe substancje chemiczne.

i jeszcze dość istotna rzecz - każdy klient, który zamówił u mnie obraz dostaje 5 procentowy rabat na druki w drukarni na pół roku!!!

Galerie obrazów