tel. 889 078 594
fotomoscicki@gmail.com

Hotelowy 
Przewodnik 
Filmowy 

Nowa jakość informacji

o Państwa hotelu

​Dlaczego klient wybrał właśnie Wasz hotel? 
 A kto go tam wie - marka hotelu, praca marketingu, namowa przyjaciół, może przypadek...

...może wszystkiego po trochu? Jednym słowem magia...

Abra kadabra...

Hokus pokus...

...i wreszcie gość  jest w Państwa hotelu.

Teraz należałoby się skupić nad tym, aby cały trud pozyskania drogiego gościa nie poszedł na marne z błahego powodu.

wszyscy wiedzą czego gość potrzebuje

być ciepło, a nawet

gorąco powitany...

smacznie zjeść

wyjątkowe danie przygotowane przez wyjątkowych kucharzy podane jak należy...

...że o komforcie
w pokojach nie wspomnę

A podstawowe źrodło informacji to recepcja.

Lubimy posłuchać pani, która z uśmiechem wyjaśni nam, gdzie możemy przyjemnie wydać swoje pieniądze. 
Ale życie jest brutalne - telefony, meldunki, kolejka gości, dziesiątki spraw na biednej głowie recepcjonistki... 
A tu gość szczegółowych informacji żąda - i spróbuj mu człowieku ich nie dać, to się obrazi i jeszcze na trivago taką opinię wysmaruje, że ręce opadają... 

A jesteśmy dopiero na etapie 
INFORMACJI OGÓLNEJ! 

A co detalami? 

Na przykład - co z nieśmiałym gościem z pokoju 107, który chciałby pójść do SPA i oddać się błogiemu nastrojowi a wstydzi się zapytać jak wygląda tak chwalony masaż błotny wykonywany na łóżku wodnym. I jakie korzyści zdrowotne, oprócz przyjemności, osiągnie?

Rozwiązaniem 
na miarę współczesnych technologii jest 
Hotelowy Przewodnik Filmowy

Dzisiaj opisywanie hotelu obrazami stało się normą. Stara maksyma, mówiąca o tym, że JEDEN OBRAZ WART TYSIĄCA SŁÓW coraz częściej znajduje zastosowanie w praktyce. Widać to szczególnie na stronach internetowych hoteli.

Jednak nie do końca jest tak różowo. 

Bo czemu służy obraz podjeżdżającego BMW, z którego wyłania się noga kobiety a potem ta kobieta ciagnie swój kuferek, podąża do recepcji, bierze kartę, wchodzi do pokoju... 

...nie mówiąc już o modnych ostatnimi czasy ujęciach z drona, które przez minutę pokazują dachy i zarośla przy hotelu.

Hotelowy Przewodnik Filmowy to absolutna nowość. To obraz filmowy podparty konkretnym opisem słownym podanym klientowi w barwnym, krótkim opisie. W rolę narratora wciela się zawodowy aktor, lub aktorka. 


Gość wchodzi do pokoju, włącza się telewizor i zaczyna się film - na początek ogólny - krótko, barwnie opowiedziany, maksymalnie przykuwający uwagę gościa hotelowego. Dzięki temu, że osobą opowiadającą jest aktor, to przekaz jest bardziej jak opowiadanie znajomego...

Bez cienia wątpliwości 

i z szacunkiem dla wiedzy wszystkich recepcjonistów łącznie, nie mają oni szans z takim medium i tak podaną informacją.
Nawet wszechstronna recepcjonistka przegra z filmem, gdy w grę wchodzi jednoczesne poinformowanie kilkudziesięciu gości na raz.

Najpiękniejszy uśmiech recepcjonistki...

...nie wpłynie na wyobraźnię gościa tak jak film, który wyjątkowo OBRAZOWO opowie na przykład o korzyściach jakie czekają parę z pokoju 325 zamawiającą relaks w SPA we dwoje.

Szanowni Państwo

Współpracuję z hotelami cztero i pięciogwiazdkowymi od kilkunastu lat. Pierwszy film dla hotelu zrobiłem 14 lat temu. Zawsze starałem się, aby moje filmy nie były zwykłym obrazem wideo i w możliwie jak najbardziej naturalny sposób pokazywały wnętrza i życie hotelu.

Postęp obrazu cyfrowego jak i przepustowość łączy internetowych znalazły się w takim punkcie, że czas iść krok naprzód. Wyprzedzić konkurencję i zaoferować swoim gościom nową jakość informacji.
 Jestem głęboko przekonany o tym, że gdy właściwie i sumiennie zostanie opracowany przekaz, czyli że informacja będzie krótka i barwna, zilustrowana pięknym obrazem filmowym (nie wideo)
a poda ją lektor lub jeszcze lepiej w rolę opowiadającego wcieli się dobry aktor, to taki przekaz trafi nawet do najodporniejszych na wiedzę gości hotelowych.  

Oczywiście informacja tu zawarta jest niepełna. Jednak mam nadzieję, ze przekaz jest wystarczający na tyle abyście Państwo sięgnęli po telefon 889 078 594 i niezobowiązująco porozmawiali o tym jak poprawić jakość informacji w Państwa hotelu.

Z poważaniem Ryszard Mościcki