Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania? Służymy pomocą!
Skontaktuj się z nami przez e-mail (support@ricardomoscicki.com), telefonicznie (+1 (888) 243-74-06) lub przez chat.

Nie jest potrzebna recepta. Przed przyjęciem jakiegokolwiek nowego leku należy porozmawiać z lekarzem. Jako przeciwwskazania należy wziąć pod uwagę obecność pewnych chorób lub innych stanów. Tylko ekspert medyczny może przepisać właściwą receptę i dawkę.

W tej chwili oferujemy:

      • Minimalny czas oczekiwania od dwóch do trzech tygodni na paczki wysłane pocztą lotniczą. Czas dostawy przesyłek może się różnić.

      • Usługa poczty ekspresowej (EMS). W przypadku wybranej metody wysyłki czas oczekiwania wynosi od 3 do 8 dni roboczych. Czas dostawy może się wydłużyć, jeśli pojawią się problemy w urzędzie celnym. Nasza firma kurierska nie ponosi za to odpowiedzialności.

W naszej aptece dostępne są leki markowe i generyczne. Nasza strona wyraźnie rozróżnia te kilka farmaceutyków. Produkty posiadające w nazwie określenie „marka” uznawane są za produkty wyższej jakości. Żaden taki identyfikator nie występuje w nazwach leków generycznych. Wszystkie leki są najwyższej jakości.

Zamawianie z naszej strony jest szybkie i proste. Wybierz i umieść produkt w koszyku. Przejdź do strony kasy, klikając specjalny przycisk. Po przejściu na stronę płatności musisz wypełnić wymagane formularze.

Visa, Mastercard i e-czeki są tutaj mile widziane. Ponadto istnieją alternatywy, takie jak jednolity obszar płatności w euro i transakcje kryptowalutowe.

Gdy klikniesz przycisk „Zakończ zamówienie”, Twoje dane zostaną przesłane do naszego centrum danych, gdzie zostaną dwukrotnie sprawdzone. Następnie obciążamy kartę kredytową klienta. Status Twojego zamówienia zmieni się na „zatwierdzone”, gdy bank zatwierdzi próbę obciążenia. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, gdy Twój zakup zostanie przetworzony i zaakceptowany.

Oznacza to, że nie mogliśmy przetworzyć Twojej karty kredytowej z powodu nieznanego błędu.

      • Nie wahaj się skontaktować telefonicznie ze swoim bankiem, aby rozwiązać ten problem. Ze względów bezpieczeństwa Twój bank może nie zezwolić na dokonywanie zakupów za granicą.
      • Sprawdź, czy wprowadzone informacje są prawidłowe (adres rozliczeniowy, kod CVV i data ważności).
      • Po dwukrotnym sprawdzeniu informacji złóż nowe zamówienie.

Tak, jest to całkowicie bezpieczne. Gwarantujemy, że dane Twojej karty nie zostaną przekazane podmiotom trzecim ani wykorzystane w jakikolwiek sposób bez Twojej wiedzy. Wszystkie Twoje dane są bezpiecznie zaszyfrowane i niedostępne dla oszustów.

Odpowiedź brzmi nie. Po wygaśnięciu patentu na lek oryginalny producent może rozpocząć wytwarzanie wersji generycznej. Tylko niektóre firmy farmaceutyczne spieszą się z produkcją generycznej wersji leku po wygaśnięciu patentu na lek. Tylko około 50% markowych leków ma odpowiedniki generyczne.

Każdy właściciel firmy ceni swoją reputację za dostarczanie klientom towarów najwyższej jakości. Dlatego jest to zawsze pierwsza uwaga przy wyborze leków do zaoferowania. W naszej aptece oferujemy wyłącznie towary premium. Wyższa jakość produktów to więcej zadowolonych klientów. Wszystko sprowadza się do tego. Dlatego tak bardzo wybiórczo wybieramy producentów, z którymi współpracujemy, upewniając się, że posiadają wszystkie odpowiednie dokumenty i rygorystycznie oceniają jakość każdego leku.

Każda tabletka Viagry, czy to 50 mg, czy 100 mg, zawiera dokładnie odpowiednio 50 lub 100 mg aktywnego składnika o stężeniu Sildenafil. Typowa skuteczna dawka to pojedyncza tabletka 50 mg. Wynik może być inny dla każdej osoby. Dobrym punktem wyjścia jest tabletka 25 mg (tabletkę 50 mg można podzielić na dwie części). Tak więc od osoby zależy, czy to wystarczy. Jeśli po zażyciu tabletki 25 mg nie uzyskano pożądanego rezultatu, można zastosować pigułkę 50 mg.

Zarówno zakres wchłaniania, jak i czas rozpoczęcia działania są różne dla tych różnych form pigułek. Często uważa się, że miękkie tabletki działają szybciej niż zwykłe. Podczas stosowania tabletek Soft można normalnie jeść i pić. Szybko rozpływają się w ustach. Należy pamiętać, że zwykłych tabletek nie należy łączyć z alkoholem.

Jak najszybciej skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia. Aby nasi klienci byli zadowoleni, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać każdy problem. Ponownie wyślemy zamówienie lub zwrócimy Ci płatność, jeśli przesyłka zaginie podczas transportu.

Data ważności jest wydrukowana na blistrze. Ponadto na każdym blistrze znajdują się instrukcje. Charakteryzuje się typowym dwuletnim terminem przydatności do spożycia (licząc od daty produkcji). Jednak niektóre leki mogą mieć późniejszą datę ważności niż inne.

Możesz podzielić tabletkę na pół, jeśli potrzebujesz 50 miligramów, a mamy tylko po 100 miligramów. Jeśli potrzebujesz 25 miligramów, a mamy dostępne tylko po 100 miligramów, możesz podzielić tabletkę na cztery części (lub tabletkę 50 mg na dwie części). Scenariusz może być inny. Aby zrekompensować fakt, że możemy dostarczyć tylko 50 miligramów, możesz wziąć łącznie 100 miligramów, łącząc dwie tabletki.

Najpierw dokładnie sprawdź wybrany sposób wysyłki (poczta lotnicza często trwa od dwóch do trzech tygodni). Ze względu na prawdopodobne opóźnienia w odprawie celnej czas dostawy może ulec wydłużeniu.

Nawigacja

Polski