Polityka wysyłki
Wysyłamy paczki do lokalnego punktu pocztowego, gdzie listonosze dostarczają je pod adres wskazany na liście zamówień. Jeżeli w momencie doręczenia nie będzie Cię w domu, listonosz zostawia specjalne awizo.

Istnieją dwa sposoby wysyłki:

Poczta lotnicza. Dostawa pocztą lotniczą trwa 2-3 tygodnie. Cena: 9,95 USD.
Dostawa kurierska EMS. Średni czas wysyłki wynosi 3-8 dni roboczych. Niestety ta metoda wysyłki nie jest dostępna w kilku krajach. Jeśli Twój kraj znajduje się na tej liście, nie będziesz mógł wybrać EMS jako rodzaju wysyłki. Cena: 29,95 dolarów.
Należy również pamiętać o możliwych opóźnieniach w urzędzie celnym, za które nie ponosimy odpowiedzialności. Dlatego też niektóre przesyłki mogą dotrzeć nieco później lub wcześniej niż oczekiwano.

Zamówienia realizowane są zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Gdy tylko Twoje zamówienie zostanie zarejestrowane, otrzymasz automatyczną wiadomość e-mail. Czasami takie powiadomienia trafiają do folderów ze spamem. Poszukaj tam powiadomienia, jeśli go nie otrzymałeś. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwa przesyłki na czas.

Wszystkie leki, które możesz zobaczyć na naszej stronie, są zazwyczaj dostępne w magazynie. Jeśli masz problemy z dostawą, postaramy się rozwiązać je tak szybko, jak to możliwe. Nasi specjaliści ds. obsługi klienta są do Twojej dyspozycji i gotowi do kontaktu z Tobą w każdej chwili.

Polityka zwrotów
Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub wadliwy lek lub firma wysłała nieprawidłowy produkt, ponownie wyślemy Twoje zamówienie bezpłatnie.

Jakość naszych produktów jest wyjątkowa, jeśli jednak nie jesteś z niej zadowolony, skontaktuj się z naszymi specjalistami ds. obsługi klienta.

W przypadku uszkodzenia tabletek, bezpłatnie wyślemy Ci nowe opakowanie.

Informujemy, że zwrot leków jest surowo zabroniony przez przepisy międzynarodowe.

Polityka prywatności
Gwarantujemy pełną anonimowość, a także bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i finansowych. Przesyłkę otrzymujesz w prezencie - bez żadnych tytułów i cen - tak, aby nikt nie mógł dowiedzieć się o jej zawartości i nie musiał ponosić żadnych zwyczajowych opłat. Nazwy zamówionych produktów nie zostaną odzwierciedlone na wyciągu z karty kredytowej.

Stosujemy liczne środki bezpieczeństwa, aby zagwarantować bezpieczeństwo Twoich prywatnych informacji.

Proces realizacji transakcji wykorzystuje standardowe w branży szyfrowanie oparte na SSL, które zapewnia prywatność i bezpieczeństwo wszystkich Twoich informacji.

Preferowaną przez nas formą komunikacji z Klientami jest poczta elektroniczna. Chociaż zazwyczaj nie dzwonimy do naszych klientów, prosimy o podanie prawidłowego numeru telefonu, aby System Weryfikacji Adresów nie anulował zamówienia.

Korzystanie z plików cookie
Pliki cookies to krótkie pliki tekstowe, które nasz serwer internetowy wysyła do Twojego komputera. Służą do naprawiania takich informacji o sesji, jak poprzednia aktywność w witrynie lub zawartość strony internetowej, w zależności od typu przeglądarki. Pomaga nam to zapewnić lepszą obsługę klientów, którzy wracają na naszą witrynę, i oznacza dostęp do niektórych określonych sekcji naszej witryny.

Kolekcja informacji
Tylko nazwy domen lub adresy IP naszych klientów – ale nie adresy e-mail – są automatycznie rozpoznawane przez nasz serwer.
Nigdy nie ujawniamy Twoich prywatnych informacji.

Kontakt z nami
Zadawaj pytania w dziale „Skontaktuj się z nami”. Chętnie rozwiążemy każdy powstały problem.

Nawigacja

Polski